پرسش و پاسخ

آیا از پانل های سولار میتوان بطور مستقیم در تولید آب گرم استفاده نمود؟

خیر. در حال حاضر تولید گرما جهت افزایش دمای آب از طریق آبگرم کن های خورشیدی صورت میگیرد که این آبگرمکن ها دارای کلکتورهای خاص بوده و بدون دخالت پانل های سولار ، باعث گرم شدن آب میشوند.چنانچه از پانل های خورشیدی در تولید گرمای آب استفاده شود دارای هزینه زیادی خواهد بود.

[بالا]
آیا پکیج های سولار را میتوان بصورت موقت نصب و سپس جمع آوری نمود؟

بله. در شرایط فعلی و با توجه به سرقت های اتفاق افتاده ، تعدادی از پکیج های خورشیدی که توسط شرکت توسعه سازه های خورشیدی پارس سولار تولید میگردد دارای این ویژگی بوده که توانایی مونتاژ و دمونتاژ سریع و راحتی داشته و براحتی قابلیت حمل و نقل دارند.

[بالا]
آیا پکیج های خورشیدی وجود دارد که تنها برای تامین روشنایی استفاده شود؟

بلهه در حال حاضر پکیج های سولار توسط شرکت پارس سولار و یا سایر همکاران تولید میگردد که صرفا جهت تامین روشنایی استفاده میشود. حسن بزرگ این پکیج ها در استفاده از جریان DC میباشد که در آنها لزومی به استفاده از اینورتر و سایر تجهیزات اضافه نبوده و بنابراین دارای قیمت های بسیار مناسب تری هستند.

[بالا]
از انرژی خورشیدی چه جاهایی و برای چه مصارفی میشود استفاده کرد؟

در حال حاضر دایره استفاده از انرژی خورشیدی بسیار افزایش پیدا نموده و براحتی رد پای آن را در اطراف خودمان میتوانیم ببینیم.بطور کلی از تامین روشنایی در هر حد و اندازه ای تا تامین انرژی الکتریکی جهت مصارف خانگی ، باغداری و دامداریها و تامین برق روستاها و مجتمع های مسکونی. از ابعاد بسیار کوچک تا ابعاد بسیار بزرگ و هیچ محدودیتی وجود ندارد به استثنای واحدهای بزرگ صنعتی که میزان برق مصرفی آنها خیلی زیاد است و از تنها از جهت اقتصادی در حال حاضر برای این گروه از مصرف کننده ها مقرون به صرفه نمیباشد.

[بالا]
شرکت توسعه سازه های خورشیدی پارس سولار
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده
  • خدمات/محصولات : پانل های سولار، مولد برق خورشیدی، چراغ دکل خورشیدی، پنل خورشیدی، چراغ دکل برقی ، پکیج نیروگاهی خورشیدی، یخچال خورشیدی، چراغ خیابانی خورشیدی، کنترل شارژر خورشیدی، اینورتر، محصولات خورشیدی، باتری خورشیدی، لامپ دکل، سیستم های خورشیدی، یخچال DC
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-22844551
بروز رسانی 22 ساعت پیش